13 SepBlond vs. Brunet

Ahoj všichni,

vzhledem k tomu, že jsem se z blond obarvila na hnědo, je logické, že jsem musela začít i hledat nové přípravky na vlasy. A co jsem objevila?

moje vlasová zásoba :-)

Začnu šamponama:

Na netu jsem hledala šampony na hnědé vlasy, tedy spíš recenze a po tomto vzoru jsem si pořídila od Balei Profesional Šampón pro hnědé vlasy (cena: 42.-). Pak jsem, ale také objevila i šampón v Rossmannu od Accent, také na hnědé vlasy (cena: asi 35.-)

Accent shampoo BrownBalea profesional pro hnědé vlasy

Oba dva šampóny mi vyhovují. Accent trošku více pění, ale jinak oba dodávají lesk a vlasy jsou potom krásně nadýchané a hezky voní. Žádný extra velký rozdíl jsem mezi nimi nezaznamenala, zatím.

Další co jsem si chtěla pořídit je sérum, ale vzhledem k tomu, že mám výborné zkušenosti se sérem na vlasy pro lesk světlých vlasů od Oriflame, zůstala jsem u něj akorát jsem si vybrala sérum pro lesk tmavých vlasů (cena: 199.-). Naprosto mi vyhovuje. Vlasy nezatěžuje a krásně voní. Každopádně teď bude v k14 nové sérum na roztřepené konečky (cena:139.-) a já mám to štěstí, že už jsem ho mohla vyzkoušet..a musím říct, že je to bomba! Vlasy se krásně leskly a vypadají zdravě. Navíc úplně úžasně voní! Takže si počkejte na k14 a jděte do něj :-)

serum-pro-lesk-tmavych-vlasuserum-pro-lesk-svetlych-vlasusérum na roztřepené konečky

Poslední co na své vlasy “patlám” :-)) je hedvábný olej a to od L´oreal (cena: asi 149.-). S tím jsem taky spokojená, protože vlasy zjemní, dodá jim lesk, ale vlasy nezmastí jako jiné oleje. Je lehký a asi se budu opakovat, ale příjemně voní O:-)

imagescabgdq4z

Asi si říkáte takového lesku na vlasech to musí být děsné, ale ne. Tím, že si vlasy fénuju a občas i žehlím a hlavně barvím, je vlastně hodně vysušuju. Proto je důležité najít kvalitní přípravky, které vlasům dodají život. Já jsem si našla tyhle, a co vy? Pokud máte zkušenost s nějakým výrobkem, napište. Budu ráda za každou vaší radu.

A nakonec barva, kterou jsem použila, aby ze mě byla brunetka - L´oreal Sublime Mousse odstín pravá nejsvětlejší hnědá 70

Sublime mousse 70

Jenom pro představu jak jsem vypadala jako blondýna a jak vypadám teď jako brunetka :-)

blondbrunet

Krásný pátek 13.

C.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Comments are closed.