12 SepLíčení s paletou by Marcel od Oriflame

Krásný den,

dneska jsem se rozhodla, že začnu a to líčením s úžasnou paletou by Marcel od Oriflame. Samozřejmě jsem použila i jiné výrobky. Snažila jsem se držet věcí, které používám prakticky každý den. Všechny výrobky vám nyní přiblížím a něco málo o nich napíšu.

Výrobky, které jsem použila (ceny z katalogu 13) :

dsc_0023

dsc_0030

dsc_0029

Podkladová báze Prep Me Perfect Very Me (cena: 99.-)

Fixátor od Very Me nemá chybu. Na normální rychlé líčení bych asi ani nepotřebovala podkladový krém. Fixátor je lehký a hezky voní.

Podkladový krém EverLasting (cena: 269.- “dá se sehnat i levněji”)

Podkladový krém EverLasting je jeden z mých nejoblíbenějších makeupů. Úžasně kryje, vydrží celý den a je lehký, na obličeji není znát, že byste nějaký make-up měli.

Rozjasňující paleta Oriflame Beauty (cena: 259.-)

Rozjasňující paletka mě příliš neoslovila. Za ty peníze bych si asi představovala něco maličko jiného. To co jsem myslela, že s ním vytvořím, jsem nevytvořila, takže opravdu nic moc. Jediné na co bych tu paletku doporučila tak světlý růžový stín jako podklad pod stíny a světle hnědou barvičku pod obočí.

Kompaktní pudr Giordani Gold (cena: 279.-)

Pudr GG je jeden z nejlepších. Vybrala jsem si schválně světlejší, abych měla pleť porcelánovou a vynikly oči. Pleť zmatnil a myslím si, že účel splnil.

Práškový pudr v perleťových kuličkách Giordani Gold (cena: 249.-)

Kuličky jsou dost známá věc. Použila jsem je na vykonturování obličeje. S tímto výrobkem jsem naprosto spokojená. Používám ho i místo tvářenky. Stejně jako podkladový krém je tohle jeden z výrobků, které používám každý den.

Paleta by Marcel (cena: 799,- , ale já vám jí mohu sehnat za 149.- :) )

Paletka je podle mého názoru dokonalá. Trochu svádí k tmavému líčení, ale proč ne. Super se s ní pracuje. Stíny nepráší, lesky jsou super a tvářenka, no klasická tvářenka, která se vždycky hodí. Co se týče barev stínů, jsem nadšená. Tyto barvičky miluju. Jediné co mi chybí je nějaký hodně světlý stín, který by se dal do koutku oka. Nepodváděla jsem a líčila jsem opravdu pouze paletkou. Příště jí zkusím něčím doplnit třeba zrovna světlým stínem do koutku oka. Jinak paletka je na jedničku a za tu cenu prakticky za hubičku :-)

Řasenka Very Me Extandalash (cena: 99.-)

Řasenka je fajn. Není to žádný zázrak, ale já jsem ani žádný nepotřebovala, protože jsem lepila řasy. Pokud bych to měla, ale porovnat s klasickou WonderLash, tak jednoznačně WL. Jinak mi ale nevadila. Řasy neslepila, hezky je rozčesala a „připravila“ na nalepení řas. Za tu cenu si myslím, že slušná řasenka.

Umělé řasy Oriflame Beauty (cena: 249.- “mám pocit, že další katalog bude stát kolem 79.-”)

Co se týče umělých řas, měla jsem maličko problém. Nevím, čím to bylo, ale řasy mi nešly nalepit, nedržely. Dost jsem se s tím prala. Je možný, že je to tím, že jsem na to šla špatně, přiznávám, že jsem to lepila asi po třetí v životě. Je možný, že to bylo lepidlem, ale to teď nezjistím. Zkusím sehnat jiné lepidlo a dám vědět. Jinak se mi řasy líbily. Je to, ale dle mého názoru spíše na nějakou příležitost, protože jsou dost hustý a na denní nošení bych vypadala jak mrkací panna.. možná spíše vyzkouším ty druhé, které vypadají přirozenější :-). Cena je bohužel dost vysoká, ale mám dojem, že v dalším katalogu tedy v k14 by měli být v akci.

Proměna 1

Opravdu velkou chybu jsem udělala a to tu, že jsem nepoužila tužku nebo linky na horní víčko. Je dost vidět přechod těch nalepených řas a to by být nemělo. Chybami se člověk učí, a já si na to dám příště velký pozor.

Je to mé první focení/líčení do příspěvku a tak doufám, že mi prominete chyby. Věřím, že další líčení dopadne lépe.

Pokud byste měli nějakou zkušenost s jakýmkoliv výrobkem, který jsem použila, budu moc ráda za každý komentář.

Měj se, směj se :-) C.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Comments are closed.