13 Sep5 nejoblíbenějších výrobků od Oriflame

Každý z nás má něco, co mu vyhovuje a většinou u takových věcí (výrobků) zůstává. Tak jsem přemýšlela, jaké jsou mé nejoblíbenější výrobky od Oriflame a pokusila jsem se to omezit na 5. Věřte bylo to hodně těžký :D .. Zaměřila jsem se tedy hlavně na výrobky, které využívám každý den při líčení/odlíčení/péči o pleť.

A dokonce jsem si je seřadila podle důležitosti:

1. místo

Denní koncentrovaný liftingový krém Bioclinic (cena: 499.-)

Dlouho jsem hledala krém, který by mi opravdu vyhovoval na 100% a našla jsem Bioclinc. Je trošku dražší,ale je naprosto dokonalý. Vyhovuje každému typu pleti a má praktickou pumpičku. Stejně jako si ráno vyčistím zuby namažu se krémem Bioclinic a jakmile ho nemám jsem nervózní :-)). Pokud chcete opravdu kvalitní denní krém doporučuji právě tenhle, protože dle mého názoru lepší není!

denni-koncentrovany-liftingovy-krem-bioclinic

2. místo

Třešňový zázračný kelímek (cena: 219.-)

Třešňový zázrak. Ono všechny zázračné kelímky i klasický Tender Care jsou dokonalý, ale právě třešňový mám ráda kvůli vůni a používám ho tedy jako balzámek, někdy i na suchá místa na obličeji nebo na záděrku na prstu. Momentálně (v k13) je tento kelímek dost drahý, ale dá se sehnat i kolem 100.- když je v akci. Na mé věčně popraskané rty je to to nejlepší.

tresnovy-zazracny-kelimek

3.místo

Řasenka Wonder Lash Oriflame Beauty (cena: 159.-)

Dle mého názoru je tohle nejlepší řasenka, kterou Oriflame vůbec vyrobil a že jich v nabídce je :D. Bez řasenky se neobejde asi žádná z nás a když už jsem si měla vybrat Wonder Lash je jedinečná. Nedrolí se, dobře se nanáší a prodlužuje řasy.

rasenka-wonder-lash-oriflame-beauty

4.místo

Podkladový krém EverLasting (cena: 269.-)

První make-up, který mě uchvátil hned jak jsem ho vyzkoušela. Vydrží až 10 hodin. Dobře se nanáší, je lehký a výborně kryje. Navíc v příštím katalogu (14) má být za 99.-, takže pokud chcete super make-up a budete mít možnost objednávat, doporučuju-zkuste ho! :-)

podkladovy-krem-everlasting

5. místo

Odličovač voděodolného očního make-upu Oriflame Beauty (cena: 199.-)

Bez odličovače to prostě nejde. Tenhle je na olejové bázi. Odlíčí naprosto všechno bezezbytku. Je mastnější, ale mě to tedy spíše vyhovuje, protože jiné odličovače mě pálí a pleť mám podrážděnou. Tento voděodolný odličovač si myslím, že je jeden z nejlepších nebo tedy alespoň z těch všech, které už jsem měla možnost vyzkoušet.

Odličovač voděodolného make-upu Oriflame Beauty

Samozřejmě kdybych si nedala limit 5ti věcí, dopsala bych sem ještě kuličkový pudr, sérum na vlasy, deodorant Activelle a minimálně ještě krémovou koupel Milk & Honey Gold… a to jsem určitě ještě na hodně věcí zapomněla. No možná někdy příště :-)

Dobrou noc C.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Comments are closed.