15 SepŘasenky od Oriflame z řady Very Me

Udělala jsem takový malý průzkum v oblasti řasenek Very Me a dopadl následovně..

1. Řasenka Clickit Very Me (cena: 59.-)

Clickit

Jako první jsem vyzkoušela řasenku Clickit a musím říct, že nic. Jediné, že řasy trošku prodloužila a o něco málo ztmavila. Na druhou stranu pro někoho kdo nepotřebuje žádný efekt chce malou řasenku třeba s leskem (clickit se dá zkombinovat s leskem nebo třeba linkami) na cesty proč ne.

výsledek s Clickit

2. Řasenka Fat Lash Very Me (cena: 129.-)

Fat Lash Mascara

Je psáno, že dodá objem a plnost řasám…na moje řasy bohužel nezafungovala. Vkládala jsem do ní docela naděje, protože ten kartáček není tak špatný a i se s ní dobře pracovalo, přesto jsem moc velkou změnu nezpozorovala. Posuďte sami..

Výsledek s Fat Lash

3. Řasenka Extendalash Very Me (cena: 99.-)

Extandalash mascara

U třetí řasenky jsem si říkala, že to začíná být lepší. Celkem řasy prodloužila .. je to jedna z lepších řasenek za slušnou cenu. Moc se mi líbí obal. Touto řasenkou líčím i proměny a není špatná.

Výsledek s Extandalash

4. Řasenka Fat Lash Black Out Very Me (cena: 129.-)

Fat Lash Black Out mascara

Objemová řasenka FL Black Out je u mě jasný vítěz. S ní byl výsledek hodně viditelný. Řasy získaly objem a délku. Pro mě jasná volba co se týče řasenek od Very Me. Podívejte se sami..

Výsledek s Fat Lash Black Out

5. Řasenka Fat Lash Funky Very Me (cena: 89.-)

Fat Lash Funky

Na závěr jsem vzala řasenku z řady Very Me, která je modrá. Prodávají se ještě zelená a stříbrná. Vzhledem k tomu, že nejčastěji používám modrou co se týče barevných řasenek vzala jsem jí a vyfotila. O téhle vím, že když chci modré řasy ona to zvládne a ještě k tomu řasy krásně prodlouží a dodá jim na objemu. Pokud máte někdy chuť na změnu a černá nebo hnědá se vám zdají fádní zkuste tuhle Funky. Je skvělá a ta cena je si myslím, že taky super.

Výsledek s Fat Lash Funky

Závěrem:

Paradoxně poslední dvě řasenky, Fat Lash Black Out a Fat Lash Funky, vyhrály na plné čáře. Každému sedne něco jiného, takže pokud třeba používáte jinou z výše zmiňovaných a jste s ní spokojení napište komentář a podělte se o svojí zkušenost s ostatními.

P.S.: Omlouvám se za kvalitu fotek..

Čauky, mňauky..

C.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Comments are closed.