12 SepZelené mámení s Very Me

Vzhledem k tomu, že je sestře 14 let, použila jsem na ní převážně výrobky z řady Very Me, která je určená právě mladým slečnám. Chtěla jsem něco výrazného a proto zelená. Mimo jiné jsem, ale použila také DUO stíny barvy zlato/černé. Ale abychom to vzali popořadě..

Nejprve jsem zakryla pupínky korektorem Cover Up Very Me (cena: 99.-). Poté jsem nanesla BB krém Skin Dream SPF 30 (cena: 219.-), který úžasně kryje, hydratuje a parádně se nanáší, práce s ním je opravdu hračka. Obličej a krk jsem zapudrovala světlejším pudrem(tenhle se už bohužel nedělá, ale tu samou službu by vykonal i matující pudr Very Me-cena: 129.-) a tvářím jsem se snažila dát trošičku barvu tvářenkou Oriflame Beauty, která už bohužel také není v nabídce (tvářenky od Very Me se pohybují pak kolem 179,-). Na rty jsem nanesla balzámek Tender Care (cena: 159.-), je to prakticky zázračný kelímek v podobě balzámu na rty. Zvláční rty a vyhladí je.

S očima už jsem si dávala trošku větší práci. Hrozně moc mě baví, když můžu použít také jiné barvy než hnědou, černou a béžovou (jenže na mých očích se mi to líbí asi ze všeho nejvíce). Na oči jsem tedy dala Duo oční stíny Very Me, které jsou momentálně v akci (cena: 59.-). Nejprve jsem použila světle růžovozlatý stín do vnitřního koutku oka, další šel na řadu světle zelený s následně tmavě zelený. Ostatně můžete to vidět na fotce kde jsou pouze oči. Ještě bych zapomněla, do ohybu oka jsem dala šedočerný třpytivý stín. Oko jsem orámovala zelenomodrou tužkou (momentálně není v nabídce), kdy jsem do koutku použila světlou modrou a pak jsem navázala zelenou. Stíny za mě jednoznačně super, krásný sytý barvy a s tužkou se mi taky dobře pracovalo. Nemám co bych vytkla

Následně jsem použila řasenku Very Me (cena: 99.-), bylo to spíš takové “pošimrání” řasenkou, protože sestra má hrozně dlouhé řasy a ani by ta řasenka nemusela být :-). Nakonec přišla na řadu rtěnka Lipmania Very Me odstín Flirty pink, je to světlá barvička, takže vypadá spíše jako lesk. Tyto rtěnky používám hrozně ráda. Jsou lesklé, ale ne třpytivé, takže dodají rtům takovou zdravě vypadající barvu, osobně mám nejraději odstín Hot Berry, což je ten nejtmavší, ale to určitě někdy v dalším příspěvku uvidíte.

Myslím si, že změna je vidět na první pohled. Všechny výrobky, které jsem si na sestru vybrala neměli chybu. Dobře se s nimi pracovalo. Výrazné líčení není sice nic na běžné denní nošení, ale zase na druhou stranu si myslím,že pokud člověk experimentuje neměl by se bát barev.

Tak ..NEVAŽ SE, ODVAŽ SE :-P

C.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Comments are closed.